Neden Biz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Pencere alırken sakın problemleri ve Sorunları veya kısaca dertlerinide alayım demeyin. Ürünü alırken; Tasarımı, Üretimi, Montajı, İzolasyonu, Dekorasyonu ve pek çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. En İyi , En Güvenilir, En Kaliteli En sorunsuz ve En Keyifli Pencere ve bu özelliklere sahip Eta Pencere Sistemlerinde yaşamanız bizim en büyük dileğimizdir.
Ürünlerimizde, sadece Pencere uygulaması için özel üretilmiş ithal Alman profilleri kullanır.
Firmamız müşterilerinin içinde yaşayacağı her pencerenin güvenli bir yapı olması maksadıyla her türlü yüke karşı deprem, rüzgar, kar vb. ayrı ayrı Statik Hesapları yapmaktadır. Eta müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve isteklerini tek bir çatı altında karşılayabilmektedir. Depreme dayanıklı Pencere size güven verir. Firmamız dışında; kapı, panjur, sineklik sistemleri ve rüzgarlık uygulamalarını da en kaliteli ithal profillerden üretmektedir. Ayrıca Pencere Perdesi, Brandası,Tentesi, Stor Perdesi , gibi konularda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Firmamız diğer firmalarda bulabileceğinizden daha fazlasını size sunar. Uzun yıllardan edindiğimiz tecrübenin sonucu şudur ki, hiçbir müşteri diğerinin aynısı isteklerle karşımıza gelmez. Eta'yı özel yapan öncelikle sizin ihtiyaç ve arzularınızı dinleyip o doğrultuda Kapı Pencere Panjur Sistemleri önermek ve Fiyatları nı ihtiyaçlarınız doğrultusunda tarafınıza sunmaktır. Ekonomik ve tam emniyetli Eta sistemlerini güvenle satın alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz aksesuarlar emsalsizdir. Tüm aksesuarları Almanya dan ithaldir. Eta olarak biliyoruz ki bizim bilgi birikimimiz, malzeme mizin yüksek kalitesi, çalışanlarımızın teknik bilgisi ve uygulama tekniğimiz sizin gerçekte aradığınız en önemli unsurlardır.
Firmalardan teklif istediğiniz zaman genellikle pencere firmaları mukavemetsiz ve ekonomik pencere sistemleri kullanarak ürünlerini satmak isterler. Piyasadaki firmalar mukavemet ve statiğe önem vermeden pencere ürünlerinden üretim yapıyorlar. Oysa tasarımından başlayarak üretim ve montaj teknolojisine kadar özel uzmanlık isteyen bir sistemdir. Mühendislik tecrübesi olmadan klasik firmalar tarafından üretilebilecek bir sistem değildir. Piyasadaki en büyük yanılgıda budur. Eta ise mühendislik markasıdır. Tüm bunların yanında kapı pencere panjur sistemlerinin her noktasında kullanılan materyaller de ETA nın bünyesinde kendi tesislerinde özel nitelikli olarak üretilmektedir

 Fırtına veya şiddetli rüzgar sonrasında bir çok pencere sisteminde hasar oluştuğunu ve izolasyon problemleri yaşandığını gözlemliyoruz Eta nın bugüne kadar yüzlerce uygulaması oldu. Fakat bu tür etkenlerden zarar gören hiçbir sistemimiz olmadı. Olmaması içinde taşıyıcı sistemini her türlü hesaplamalara göre dizayn ediyoruz (Rüzgar yükü, Kar yükü, Deprem Yükü gibi)

 Ürün maliyetleri sanıldığının aksine beklenmedik derecede düşüktür. Sizin ödediğiniz fiyat ile karşılığında aldığınız arasındaki ilişki çok önemlidir. Eta sistemlerini kullanırken sağladığı avantajlar haricinde yapınıza kattığı değer, ödediğinizden kat kat daha fazladır. Eta sistemleri fiyatlarına etki eden unsurlar uygulanacak açılım tipleri maliyetlerine direk etki eden en önemli unsurlardır. Bunların dışında emniyet aksesuarları, Camları ile ısı ve güneş kotrol üniteleri gibi alternatifler maliyeti etkileyen diğer unsurlardır.