ÇALIŞANLARIMIZ
ETA YAPI üretim ve montajda deneyimli bir ekibe sahiptir. Prensip olarak uygulamalarında taşeron kullanmamaktadır. Şirkette geçirilen süre, aile ortamının oluşması ve kurumsal aidiyet ETA YAPI’nın temel çalışma prensiplerindendir. Size çalışanlarımızın kaleminden ETA YAPI’yı sunmaktayız:

Hüseyin ASLAN (üretim): ETA YAPI’nın kuruluşundan itibaren görevimin başındayım. 16 yıldır aynı ekiple çalışıyorum. Şirketin en uzun zamandır çalışanlarından biri olmaktan gurur duyuyorum.

Dursun ASLAN (üretim): 37 yaşından beri bu ekibin içindeyim. Şu an 53 yaşındayım. Bütün tecrübemi ve bilgi birikimimi müşterilerimizin memnuniyeti için uygulamaya devam ediyorum.

Nusret UZAR (montaj): Montaj ekiplerinin şefiyim. ETA’nın kuruluşundan beri görevimin başındayım. Diğer ekip arkadaşlarım ve yöneticilerimle ise 15 yıldır birlikte çalışıyorum. ETA’da çalışmak benim için bir ayrıcalıktır.

Ali ÖZTÜRK (montaj): ETA YAPI’da 8 yıl önce çırak olarak işe başladım. Azmettim, önce kalfa sonra usta oldum. Şimdi ise montaj ekip başıyım. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bir aile ortamı içinde ekibimizdeki diğer arkadaşlarımızla birlikte çalışmak bana ayrı bir haz veriyor. ETA YAPI demek benim için mutluluk demektir.